kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Kalisz

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Kalisz

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Zadania:
  • Realizacja sprzedaży zgodnie z założonym planem
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie kompleksowych usług proponowanych przez PEKAES, w szczególności: usług transportu krajowego i międzynarodowego, zarówno drobnicowego, jak i całopojazdowego
  • Utrzymanie profesjonalnych relacji z Klientami
  • Proponowanie nowych rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb i wymagań Klientów
  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert dla Klientów
  • Realizacja zadań powierzonych na stanowisku zgodnie ze strategią sprzedaży
Wymagania:
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w formule B2B
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z pozyskiwaniem Klientów w branży TSL będzie dużym atutem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz prezentacyjne
  • Silne nastawienie o osiąganie założonych celów
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu
  • Chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowości
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel)
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)