kandydatów

Etat Dyrektor Handlowy

Firma: Global Food Hygiene miejsce pracy: Sieradz

Global Food Hygiene to dynamicznie rozwijające się producent, importer i dystrybutor

art. BHP w branży spożywczej.

Dołącz do nas i sprawdź jak wiele możesz wnieść w rozwój naszej firmy.

W związku z ciągłym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Dyrektor Handlowy

miejsce pracy: Sieradz

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (minimum 5 lat) branża spożywcza
  • Doświadczenie w sprzedaży pośredniej (minimum 3 lat)
  • Doświadczenie w budowaniu i kierowaniu zespołem (minimum 3 lata)
  • Języka angielski mile widziany
  • Mile widziana znajomość systemu Comarch Optima oraz modułu Analityka BI
  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych i interpersonalnych
  • Konsekwencja w dążeniu do uzgodnionych celów
  • Osoby, która nie boi się trudnych wyzwań
OBOWIĄZKI:
  • Zarządzanie działem handlowym
  • Aktywne wsparcia procesu sprzedażowego
  • Śledzenie i badanie trendów rynkowych
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych
  • Opracowywanie strategii i planów sprzedaży
  • Strategiczne wspieranie kierowników handlowych
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi z kluczowymi odbiorcami
  • Inicjowanie i nadzorowanie działań mających na celu rozpoznanie bieżących  możliwości rynkowych
  • Kształtowanie polityki cenowej firmy
  • Ustalanie i realizowanie standardów pracy działów handlowych
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz we wszystkich aspektach handlowych
  • Analizę obszarów działalności firmy w celu inicjowania nowych rozwiązań
  • Analizę działań konkurencji
  • Współpraca z działem marketingu
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
  • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)