kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy miejsce pracy: Staw

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Elektryk
Miejsce pracy: Staw
Numer: StPr/21/0264
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń. Wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń, wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych.

Miejsce pracy:

Staw

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy