kandydatów

Etat Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu miejsce pracy: Sieradz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/0493
OBOWIĄZKI:
Udzielanie pomocy rodzinom zastępczym w realizacji zadań wynikających z pieczy zastępczej. Przygotowanie, we współpracy z asystentem rodziny i rodziną zastępczą planu pomocy dziecku. Zgłaszanie do ośrodków adopcyjnych informacji o dzieciach z uregulowaną sytuacją prawną w celu poszukiwania dla nich rodzin przysposabiających. Udzielanie wsparcia pełnoletnim wychowankom rodzinnych form pieczy zastępczej. Sporządzanie opinii w przedmiocie ustania przyczyny umieszczenia dziecka w rodzinie zastępczej i możliwości powrotu dziecka o jego rodziny na potrzeby postepowania sądowego w tej sprawie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Psychologia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Pedagogika Specjalna
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Praca Socjalna
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Pedagogika
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie; może być inne wyzsze + kierunkowe studia podyplomowe

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu