kandydatów

Etat Specjalista ds. Logistyki i Procesów Magazynowych

Firma: Global Food Hygiene miejsce pracy: Sieradz

Global Food Hygiene to dynamicznie rozwijające się producent, importer i dystrybutor

art. BHP w branży spożywczej.

 Dołącz do nas i sprawdź jak wiele możesz wnieść w rozwój naszej firmy.

W związku z ciągłym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki i Procesów Magazynowych

miejsce pracy: Sieradz

OBOWIĄZKI

  • Organizowanie, planowanie i nadzór nad przebiegiem rozładunków i załadunków towarów oraz relokacji w magazynie
  • Kontrola wykonanych przez pracowników operacji magazynowych
  • Raportowanie w ustalonym zakresie i trybie oraz podejmowania stosownych działań wynikających z treści raportów
  • Administrowanie danymi w systemie WMS
  • Realizacja KPI przy obsłudze Klientów magazynowych
  • Udział w spotkaniach sprzedażowych dotyczących prowadzenia operacji dla klienta
  • Nadzór nad sprzętem magazynowym - tworzenie rejestrów i ich kontrola, zapewnienie prawidłowego stanu sprzętu i hali magazynowej
  • Tworzenie budżetów oraz prowadzenie operacji zgodnie z dyscypliną budżetową
  • Zarządzanie zespołem pracowników w powierzonym obszarze

WYMAGANIA

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu jednostkami magazynowymi
  • Dobra znajomość obsługi komputera.
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym oraz doświadczenie w tym zakresie.
  • Umiejętność planowania.
  • Znasz procesy magazynowe i WMS
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy własnym oraz podległego zespołu.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku.
  • Wielozadaniowość.
  • Chęci do nauki i rozwoju zawodowego.
  • Cechuje Cię samodzielność w realizacji zadań

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
  • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-05-2021
Wyświetleń: 272