kandydatów

Etat Pracownik sprzątający

Firma: PORTOS TR7 Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Kalisz

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza - zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Kalisz
Opis

Możliwość zatrudnienia z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Praca w systemie 3-zmianowym.

Obowiązki:
  • zapewnienie oraz utrzymywanie czystości i porządku na ciągach komunikacyjnych, w biurach, stołówkach, pomieszczeniach sanitarnych
  • sortowanie odpadu poprodukcyjnego według miejsca składowania
Oczekujemy
  • staranności i dokładności
  • punktualności i dyspozycyjności
  • chęci do pracy
Co oferujemy jako pracodawca?
  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
  • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym
  • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
  • umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
  • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
  • dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy a dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie firmy oraz nowa infrastruktura drogowa w okolicy zapewniająca szybki czas przejazdu nawet w godzinach szczytu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)