kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: PORTOS TR7 Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Kalisz

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych, żaluzji fasadowych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza -  zatrudni osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Kalisz
Twój zakres obowiązków
  • Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Monitorowanie, kontrola, rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji (absencji, chorobowych i innych),
  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia),
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków chorobowych,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych, , zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń.
Nasze wymagania
  • Wymagane min.2-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość i stosowanie przepisów: Kodeksu Pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów, solidność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • Komunikatywność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista,
  • Biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel),
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

To oferujemy
  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne pomieszczenia biurowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
  • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna działu
  • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
  • umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
  • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie wynikowe
  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)