kandydatów

Etat HR Business Partner

Firma: POLPHARMA S.A. miejsce pracy: Sieradz

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
HR Business Partner
Miejsce pracy: Sieradz

Opis stanowiska:
  • Kształtuje partnerstwo biznesowe oraz zapewnia doradztwo personalne w obszarze produkcji i działów wspierających
  • Odpowiada za wsparcie pracowników i kadry menadżerskiej w prowadzeniu, koordynacji oraz realizacji procesów i projektów HR
  • Inicjuje nowe rozwiązania w zakresie metod i narzędzi HR
  • Wspiera kierownictwo dedykowanych obszarów biznesowych w projektowaniu, budżetowaniu oraz zarządzaniu efektywnością struktur organizacyjnych oraz zmian personalnych
  • Analizuje potrzeby i doradza w planowaniu zasobów oraz wspiera managerów w wyborze preferowanych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Odpowiada za prowadzenie procesów selekcji i rekrutacji
  • Zapewnia prawidłowe funkcjonowanie procesów zarządzania personelem, m.in.: oceny pracowniczej, stawiania celów, ścieżek karier, określania potencjału pracowników, planowania rozwoju, organizacji szkoleń i innych działań rozwojowych oraz  motywowania pracowników dedykowanych obszarów biznesowych zgodnie z przyjętą dla całej organizacji polityką personalną
  • Analizuje dane, wyniki i wskaźniki dotyczące procesów HR, wyciąga wnioski i na ich podstawie i rekomenduje działania
  • Doradza w sytuacjach związanych z zarządzaniem zmianą oraz rozwiązuje złożone case’y pracownicze
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej firmie
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy mile widziane
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi i najlepszych praktyk HR w obszarze zarządzania, rekrutacji, komunikacji, budowania zaangażowania, motywowania, ocen okresowych, szkoleń i rozwoju
  • Umiejętność dojrzałego doradzania w kwestiach personalnych i rozwiązywania złożonych problemów w tym zakresie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i entuzjazm w działaniu
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word)
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma