kandydatów

Etat Specjalista ds. rekrutacji

Firma: PORTOS TR7 Spółka z o. o., Spółka Komandytowa miejsce pracy: Gołuchów

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza - zatrudni osoby na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Gołuchów

Zakres obowiązków:

  • Planowanie oraz nadzór nad wprowadzeniem nowych rozwiązań, systemów, standardów HR w ramach organizacji
  • Współtworzenie oraz optymalizowanie procesów w dziale personalnym
  • Opracowywanie i wdrażanie programów zwiększających motywację i zaangażowanie pracowników.
  • Tworzenie dokumentacji, prezentacji, formularzy.
  • Zbiór danych - aktualizacja, analizy, raporty.
  • Szkolenie pracowników, pod względem nowych rozwiązań.
  • Wprowadzenie, koordynacja, analiza, benefitów oraz programów lojalnościowych.
  • Kontrola właściwego funkcjonowania oraz doskonalenia procesów zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Wspieranie kadry zarządzającej w realizacji polityki personalnej w podległych zespołach w tym rozwoju pracowników.
  • Nadzór, koordynowanie procesu wdrożenia (onboradingu ) nowych pracowników.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań dotyczących offboardingu.
  • Kontrola zwolnień lekarskich.
  • Współpraca z ZUS.
  • Współpraca z innymi działami.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu polityki personalnej
  • Duża samodzielność w realizacji zadań
  • Kreatywność i elastyczność na zmiany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę już od pierwszego dnia w firmie!
  • Komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne pomieszczenia biurowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
  • Prosty i jasny proces wdrożenia opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna bezpośrednio na stanowisku
  • Teczkę z pakietem informacyjnym wszystkie najistotniejsze dla pracownika informacje zebrane w jednym miejscu zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy program Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
  • Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie

Zapraszamy do wysyłania CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)