kandydatów

Etat Magazynier

Firma: PORTOS TR7 Spółka z o. o., Spółka Komandytowa miejsce pracy: Gołuchów

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza - zatrudni osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Gołuchów

Operator wózków widłowych UDT

Miejsce pracy: Kuchary 24F

Dogodna lokalizacja Zakładu tuż przy drodze krajowej.

Bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie firmy oraz nowa infrastruktura drogowa w okolicy zapewniająca szybki czas przejazdu nawet w godzinach szczytu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozładunki, załadunki ręczne
  • komplementacja towaru,
  • przygotowanie zamówień do transportu
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

  • dobra organizacja pracy
  • wyobraźnia przestrzenna
  • pracowitość, sumienność, dokładność
  • sprawność fizyczna

CO OFERUJEMY JAKO PRACODAWCA?

  • komfortowe warunki pracy: czyste, przestronne i nowoczesne pomieszczenia magazynowe, w pełni wyposażone stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy program Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
  • Szkolenia stanowiskowe dla osób bez doświadczenia
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
  • prosty i jasny proces wdrożenia opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna w dziale
  • umowę o pracę już od pierwszego dnia w firmie!
  • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie

Osoby zainteresowane dołączaniem do naszego Zespołu prosimy o przesłanie do nas CV.

Bardzo chętnie spotkamy się ze wszystkimi zainteresowanymi Kandydatami i przedstawimy warunki zatrudnienia jeszcze bardziej szczegółowo.

Do zobaczenia w siedzibie Portos TR7

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)