kandydatów

Etat Koordynator produkcji

Firma: PORTOS TR7 Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Kalisz

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych, żaluzji fasadowych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza -  zatrudni osoby na stanowisko:

Koordynator produkcji
Miejsce pracy: Kalisz
Twój zakres obowiązków
  • Koordynowanie pracą zespołu na dziale produkcyjnym,
  • Delegowanie oraz kontrola realizacji powierzonych zadań,
  • Organizowanie pracy na powierzonym dziale,
  • Wydawanie zleceń produkcyjnych poszczególnym pracownikom,
  • Kontrola czasu pracy i przestrzegania przez pracowników zasad BHP,
  • Dbanie o utrzymanie ładu i porządku na stanowiskach pracy.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z koordynacją produkcji,
  • Umiejętność planowania i koordynowania procesów produkcyjnych,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, wysokie zdolności organizacyjne.
To oferujemy
  • Komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
  • Prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym
  • Teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
  • Umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
  • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie
  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)