kandydatów

Etat Handlowiec - Magazynier w Hurtowni Instalacyjnej

Firma: BIMs PLUS Poznań miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Ogłoszenie numer: 5015072, z dnia 2021-06-25

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi Pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Handlowiec - Magazynier w Hurtowni Instalacyjnej

Miejsce pracy: wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Opis stanowiska

Postaw na swój rozwój – Twoje zadania:

  • aktywna sprzedaż
  • prowadzenie gospodarki magazynowej
  • przyjmowanie i wprowadzanie dostaw
  • inwentaryzacja  stanów magazynowych
  • utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych
  • doradztwo techniczne / nastawienie na poszerzanie i uzupełnianie wiedzy branżowej
  • dbałość o wizerunek punktu handlowego
  • praca z gotówką / kasą fiskalną, konwoje

Wymagania

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, podejmujesz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twoje dodatkowe atuty to:

  • wykształcenie średnie
  • pozytywne nastawienie i dążenie do realizacji wyznaczonych celów
  • inicjatywa w kształtowaniu relacji z klientem oraz otwartość na potrzeby klienta
  • znajomość branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz znajomość lokalnego rynku jako dodatkowy atut!

To właśnie na Ciebie czekamy !

Oferujemy

Oto co zyskasz w zamian:

  • pracę w zgranym zespole młodych ludzi
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego
  • rozwój zawodowy i osobisty – realizowany poprzez szkolenia

Dodatkowo oferujemy:

  • profesjonalne wdrożenie
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów
  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatkowo nagroda roczna uzależniona od osiągniętych wyników,
  • dodatkowe benefity – dofinansowanie do pakietu medycznego i karty sportowej (Mutlisport);
  • pracę w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole dużą samodzielność działania,
  • możliwość rozwoju kariery w ramach naszej firmy.