kandydatów

Etat Kierownik logistyki i transportu

Firma: PORTOS Renata, Tomasz Szukalscy Spółka Jawna miejsce pracy: Kalisz

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza -  zatrudni osoby na stanowisko:

Kierownik logistyki i transportu

Miejsce pracy: Kalisz
Zadania:
  • Planowanie i organizowanie pracy magazynu wyrobu gotowego.
  • Nadzorowanie sprawnego działania magazynu.
  • Koordynowanie pracy personelu magazynowego.
  • Nadzór płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej.
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej.
  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą innych działów m. in. Produkcji, zaopatrzenia, sprzedaży, eksportu.
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych i bezpieczeństwo przechowywania towarów.
  • Przeprowadzanie inspekcji magazynu i wyposażenia.
  • Projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami transportu w kraju i zagranicą.
  • Organizacja i kontrola pracy kierowców.
  • Rozliczanie kierowców z realizowanych transportów.
  • Nadzór i optymalizacja tras kierowców.
  • Współudział w procesie rekrutacji kierowców.
  • Zarządzanie flotą.
  • Dbanie o prawidłowy stan pojazdów, w tym dbanie o terminowość wykonywanych przeglądów i serwisów aut.
  • Decydowanie o zakupie samochodów, ich wyposażeniu, naczep itp.
  • Rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas transportu.
Oczekiwania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym lub kierowniczym stanowisku.
  • Wiedza i znajomość procesów logistycznych, magazynowych, transportowych, zarządzania flotą.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków.
  • Bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Wiedza z zakresu usprawniania procesów.
  • Prawa jazdy kat. B (warunek konieczny).
Co oferujemy jako pracodawca?
  • Umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
  • Komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne pomieszczenia biurowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
  • Prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna bezpośrednio na stanowisku.
  • Teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika informacje zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
  • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych.
  • Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)