kandydatów

Etat Lekarz regionalny inspektor orzecznictwa lekarskiego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Lekarz regionalny inspektor orzecznictwa lekarskiego
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Numer: StPr/21/1336
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie wyższe medyczne, kierunek lekarski min. 5 letni staż pracy w zawodzie lekarzaco najmniej 5 letnia praktyka zawodowa w zakresie orzecznictwa lekarskiegoSzczegółowe informacje dotyczące oferty zostały zamieszczone w ogłoszeniu o naborze dostępnym na stronie www.krus.gov.pl/bip w zakładce praca w KRUS.BIP 1200-OP.110.8.2021OFERTA WAŻNA od 30.07.2021r. do 20.08.2021r. Wynagrodzenie 2 250 + dodatek funkcyjny (500zł) + dodatek stażowyWymiar czasu pracy 0.5 etatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Lekarski

Miejsce pracy:

Ostrów Wielkopolski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim