kandydatów

Etat Customer Service (j. angielski + dodatkowy)

Firma: Global Food Hygiene miejsce pracy: Sieradz

Jesteśmy producentem, importem i dystrybutorem artykułów BHP, odzieży jednorazowej, narzędzi rozbiorowych. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu firm produkcyjnych z branży spożywczej w Polsce oraz po za granicami kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Customer Service (j. angielski + dodatkowy)

Miejsce pracy: Sieradz

Opis stanowiska
  • Bieżąca współpraca z Klientami firmy, w zakresie poprawności przebiegu procesu realizacji zamówień (ERP),
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej w tym faktur sprzedażowych,
  • Przygotowywanie regularnych raportów, analiz i zestawień;
  • Ścisła współpraca z działem logistyki i produkcji;
  • Wsparcie Działu Handlowego Zagranicznego w kontaktach z klientem.

Oferujemy
  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się, o ugruntowanej pozycji na rynku z jasną wizją rozwoju;
  • Zapewniamy stabilne, długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Posiadamy płaską strukturę organizacyjną i mówimy sobie na „TY”
  • Zapewniamy dobre wynagrodzenie zawsze na czas.
  • Oferujemy Pakiet MultiSport i ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Praca od poniedziałku do piątku
Czego oczekujemy
  • Wykształcenie min. Średnie;
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowy język mile widziany
  • Dobra znajomość SM Office (Excel i Word);
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz sporządzania analiza i raportów;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Komunikatywności i umiejętności nawiązywania dobrych relacji z klientem;
  • Odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Zdecydowania, samodzielności oraz dynamizmu w działaniu;
  • Uczciwości, lojalności i zaangażowania.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)