kandydatów

Etat Pracownik Produkcji

Firma: PORTOS Renata, Tomasz Szukalscy Spółka Jawna miejsce pracy: Kalisz

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza - zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Kalisz
Opis stanowiska:
  • kompletacja elementów do złożenia skrzynek,
  • składanie skrzynek według zlecenia,
  • odkładanie gotowych skrzynek w wyznaczone miejsce,
  • obsługa narzędzi: piła, wiertarka, wkrętarka, nitownica, gilotyna,
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.
Idealny Kandydat na to stanowisko ma:
  • zdolności manualne,
  • mile widziana umiejętność obsługi narzędzi: wiertarka, wkrętarka, nitownica i gilotyna,
  • cechy takie jak: pracowitość, sumienność i dokładność,
  • mile widziane doświadczenie przy docinaniu i skręcaniu elementów
Co oferujemy jako Pracodawca?
  • umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy,
  • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na stanowisku pracy
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)