kandydatów

Etat Specjalista ds. księgowo-kadrowych

Firma: Global Food Hygiene miejsce pracy: Sieradz

Global Food Hygiene - producent, importer dystrybutor art. BHP.

Więcej szczegółów dotyczących firmy znajda Państwo na www.globalhygiene.pl

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Specjalista ds. księgowo-kadrowych

miejsce pracy: Sieradz

OBOWIĄZKI
  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • wprowadzanie oraz księgowanie dokumentów finansowych w systemie księgowym
  • kontrola i księgowanie faktur kosztowych
  • księgowanie faktur zakupu krajowego i zagranicznego
  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji GUS, NBP, ZUS
  • sporządzanie deklaracji VAT, kalkulacja podatku CIT, PIT
  • księgowanie kompensat
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku
  • sporadyczny kontakty z organami administracji
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe z finansów i rachunkowości lub ekonomii
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość systemu Comarch Optima
  • bardzo dobra znajomość MS Office (w tym biegła znajomość Excela)
  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole
  • samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
OFERUJEMY
  • pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy
  • praca od poniedziałku do piątku
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)