kandydatów

Etat Lider magazynu

Firma: PORTOS TR7 miejsce pracy: Kalisz

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Spółka komandytowa - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Lider magazynu
Miejsce pracy: Kalisz

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza -  zatrudni osoby na stanowisko:

Lider Magazynu

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Złota 71

Możliwy dojazd autobusem KLA linia: 8, 15,16, 17 – przystanek tuż przy zakładzie pracy.
Dla osób dojeżdżających autem - bardzo dobra dostępność miejsc parkingowych na terenie obu zakładów oraz nowa infrastruktura drogowa  w okolicy zapewniająca szybki czas przejazdu nawet w godzinach szczytu.

OBOWIĄZKI:
  • planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu
  • nadzór nad prawidłowością gospodarki magazynowej, obiegiem dokumentów, rozliczaniem pracy zespołu
  • organizowanie i nadzorowanie procesów przyjęć i wydań, bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy
  • dbanie o wysoką jakość procesów magazynowych
  • nicjowanie i wdrażanie działań optymalizacyjnych
  • nadzorowanie i raportowanie realizowanych działań oraz zapewnienie skutecznej komunikacji
  • motywowanie, szkolenie i rozwój pracowników
  • utrzymanie wysokich standardów obsługi jakościowej oraz BHP
WYMAGANIA:
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
  • bardzo dobra samoorganizacja oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • minimum 1 roczne doświadczenie na podobnym lub kierowniczym stanowisku w firmie o wysokich standardach operacyjnych.
OFERUJEMY:
  • praca w systemie dwuzmianowym
  • komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale magazynowe, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
  • prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale
  • teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
  • umowę o pracę – już od pierwszego dnia w firmie!
  • Wynagrodzenie: stałą podstawę, premie frekwencyjne, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie
  • możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów pracowniczych
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)