kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta – generalnego wykonawcy obiektów przemysłowych, w związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Zakres zadań:
  • Nadzorowanie prac budowlanych, pilnowanie terminowości.
  • Kontrolowanie harmonogramu projektu.
  • Nadzorowanie dostaw materiałów.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych dla podwykonawców.
  • Współpraca z kontrahentami.
  • Przygotowywanie przedmiarów robót / kosztorysowanie, praca z dokumentacją budowlaną.
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz innymi działami w firmie.
  • Przestrzeganie zasad BHP na placu budowy.
  • Raportowanie postępów prac.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo).
  • Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej – mile widziane.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Doświadczenie przy realizacji inwestycji przemysłowych, kubaturowych.
  • Znajomość programów: MS Project, AutoCad, MS Office.
  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferta:
  • Zatrudnienie na stałe w firmie, która specjalizuje się w wykonawstwie projektów z budownictwa przemysłowego.
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość pracy przy interesujących inwestycjach.
  • Niezbędne narzędzia pracy, pakiet socjalny.