kandydatów

Etat Asystent/ka biura inżyniera kontraktu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu miejsce pracy: Warta

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Asystent/ka biura inżyniera kontraktu
Miejsce pracy: Warta
Numer: StPr/21/1026
OBOWIĄZKI:
•Zapewnienie prawidłowego funkcjonowanie biura:a.Odpowiedzialność za organizację pracy, wyposażenie i dostępność materiałów biura;b.planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura na podstawie przekazanego przez pracodawcę budżetu.•Organizowanie spotkań z Wykonawcą, Inwestorem, Inżynierem Kontraktu:a.Sporządzenie notatek ze spotkań w jeżyku polskim lub angielskim lub obu;b. Przygotowywanie materiałów roboczych oraz załączników do spotkań. •Odpowiedzialność za realizację wszystkich obowiązków wynikających z dokumentowania realizacji projektu:a. porządkowanie dokumentacji i utrzymywanie jej aktualnej wraz z prowadzeniem jej spisu; b. odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji;c.bieżące wsparcie administracyjno-procesowe w oparciu o znajomość procedur
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : •Min roczne doświadczenie jako Asystentka biura lub na podobnym stanowisku.•Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej.•Wykształcenie wyższe lub osoba studiująca.•Ogólna znajomość procedur i branży nadzorów prac budowlanych.•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.•Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.•Łatwość nawiązywania kontaktu i współpracy.•Prawo Jazdy "B"

Miejsce pracy:

Warta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu