kandydatów

Etat Specjalista ds. automatyki

Firma: PORTOS Renata, Tomasz Szukalscy Spółka Jawna miejsce pracy: Kalisz

W związku z ciągłym dynamicznym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, nadstawnych oraz bram - Firma PORTOS z Kalisza - zatrudni osoby na stanowisko:

Specjalista ds. automatyki
Miejsce pracy: Kalisz

ZADANIA:
  • Określenie i realizowanie strategii w zakresie rozwoju produktów i automatyki z uwzględnieniem kosztów i efektywności produkcji.
  • Projektowanie procesów automatyki i opracowywanie dokumentacji.
  • Testy prototypów nadzór nad kolejnymi fazami produkcji.
  • Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu automatyki roletowej.
  • Współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu systemów jakości zgodnie z procedurami przyjętymi w firmie.
  • Prowadzenie szkoleń z automatyki roletowej, wewnątrz spółki, jak również dla firm zewnętrznych.
  • Poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań automatyki oraz inicjowanie ich wdrożenia.
  • Zbieranie i analizowanie informacji na temat klientów i zapotrzebowania rynku.
  • Doradztwo klientom lub pracownikom pod względem automatyki roletowej.
  • Udział w targach branżowych oraz szkoleniach tematycznych.
  • Opiniowanie przy procesach reklamacyjnych.
  • Czynny udział we wdrożeniu nowych pracowników, przekazując wiedzę i umiejętności na danym stanowisku pracy.
 NASZE OCZEKIWANIA:
  • Podstawowej wiedza z zakresu elektroniki,
  • Znajomość języka angielskiego w stopni B1,
  • Dobrej znajomości automatyki, mechaniki precyzyjnej,
  • Obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Komunikatywności operatywność i determinacji w osiąganiu wyników,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
 OFERUJEMY:
  • Komfortowe warunki pracy: czyste i przestronne hale produkcyjne, stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system ewidencjonowania czasu pracy itd.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos.
  • Prosty i jasny proces wdrożenia –opiekę Specjalisty ds. Personalnych oraz dedykowanego Opiekuna na wydziale produkcyjnym.
  • Teczkę z pakietem informacyjnym – wszystkie najistotniejsze dla pracownika rzeczy zebrane w jednym miejscu – zakres obowiązków, plan wdrożenia itd.
  • Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie.
  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa i systemu benefitów.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)