kandydatów

Etat Specjalista ds. Zakupów - Kupiec

Firma: Formanway miejsce pracy: Kalisz

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów - Kupiec
Miejsce pracy: Kalisz
Nr ref.: 85/2021
Zadania:
  • Audyt aktualnych cen i dostawców
  • Przygotowywanie i samodzielne prowadzenie postępowań zakupowych, w tym przygotowanie zapytania ofertowego, prowadzenie negocjacji z wybranymi dostawcami, przygotowanie umowy, aktualizacja bazy danych, kontrola realizacji procesu zakupów
  • Pozyskiwanie nowych dostawców, rozwój strategii zakupowej firmy
  • Prowadzenie działań w zakresie optymalizacji zakupów w zdefiniowanym obszarze (systematyczny, ustrukturyzowany monitoring rynku dostawców pod kątem optymalizacji parametrów kosztowych i jakościowych)
  • Współpraca z przewoźnikami i firmami spedycyjnymi oraz koordynowanie odpraw celnych
  • Analiza rynku oraz trendów
Wymagania:
  • Min. 3 – letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów zakupowych
  • Znajomość technik negocjacyjnych i doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych negocjacji z dostawcami
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – min. poziom B2
  • Doświadczenie w pracy z kontrahentami międzynarodowymi
  • Umiejętności analityczne poparte znajomością MS Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami biznesowymi
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Silna orientacja na realizację celów
  • Komunikatywność i wysoka motywacja do pracy
Firma oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kompetencji
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w wiodącej w swojej branży firmie
  • Pozytywną atmosferę pracy :)

W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.