kandydatów

Etat Rzeźnik - rozbieracz mięsa

Firma: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa miejsce pracy: Dobra

Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Rzeźnik - rozbieracz mięsa
Miejsce pracy: Dobra
Numer: StPr/21/2331
OBOWIĄZKI:
wg. stanowiska, rozbiór półtusz wieprzowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Dobra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Etat Elektromonter instalacji elektrycznych- ofpr/22/1148- doposażenie stanowiska pracy power w firmie: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa miejsce pracy: Dobra 10-11-2022
Etat Pracownik biurowy ofpr/22/2172 (s) w firmie: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa miejsce pracy: Dobra 26-10-2022
Etat Pomoc kuchenna, kelner w firmie: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa miejsce pracy: Dobra 26-10-2021
Etat Pracownik spedycji w firmie: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa miejsce pracy: Dobra 19-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-10-2021
Wyświetleń: 196