kandydatów

Etat Technik

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu miejsce pracy: Sieradz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Technik
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/1088
OBOWIĄZKI:
Naprawa sprzętu elektrycznego, elektronicznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik elektronik* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektronika, informatyka
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Dla osób, które posiadają wykształcenie średnie kierunkowe (elektryczne, elektroniczne, informatyczne) wymagane jest posiadanie doświadczenia min.3 lata, natomiast dla osób, które posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe, wymagane jest min.roczne doświadczenie.Kontakt telefoniczy.

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu