kandydatów

Etat Konsultant ds. obsługi klienta

Firma: Global Food Hygiene miejsce pracy: Sieradz

Global Food Hygiene – producent, importer, dystrybutor art. BHP

Więcej szczegółów dotyczących firmy znajdziesz na www.globalhygiene.pl

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Konsultant ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Sieradz, Kuśnie 41D

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • bieżąca współpraca z Klientami firmy, w zakresie poprawności przebiegu procesu realizacji zamówień (ERP),
  • przygotowywanie dokumentacji handlowej w tym faktur sprzedażowych,
  • przygotowywanie regularnych raportów, analiz i zestawień;
  • ścisła współpraca z działem logistyki i produkcji;
  • wsparcie Działu Handlowego w kontaktach z klientem;
  • współpraca z Opiekunem Klienta.
WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe: preferowane ekonomiczne,
  • język angielski zaawansowany,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B lub w branży FMCG,
  • wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne, kultura na wysokim poziomie,
  • nastawienie na cel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość pakiet MS Office (Word i Excel),
  • mile widziana znajomość programu COMARCH
OFERUJEMY
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,
  • system benefitów.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)