kandydatów

Etat Trener sprzedaży w Call Center

Firma: VECTRA S.A. miejsce pracy: Kalisz

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Trener sprzedaży w Call Center
Miejsce pracy: Kalisz

Twój zakres obowiązków:

  • organizacja i prowadzenie szkoleń, treningów, coachingów sprzedażowych i utrzymaniowych dla Call Center,
  • wdrażanie do pracy nowych osób w Call Center,
  • badanie i analiza potrzeb szkoleniowych zespołów Call Center,
  • opracowywanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych,
  • opracowywanie skryptów związanych ze sprzedażą i utrzymaniem Klientów,

Nasze wymagania:

  • minimum rok doświadczeń w prowadzeniu szkoleń, treningów, coachingów sprzedażowych i utrzymaniowych dla Call Center,
  • znajomość technik trenerskich i coachingowych poparte odpowiednimi szkoleniami,
  • umiejętność przygotowywania materiałów szkoleniowych (znajomość Power Point, Word, Excel),
  • nastawienie na cel i osiąganie efektów biznesowych (będziesz pracował/a z konkretnym zespołem, a jego sukces będzie Twoim sukcesem),
  • komunikatywność i otwartość, pozytywna energia,
  • pasja do pracy z ludźmi i ich rozwój,
  • prawo kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej,

To oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, składające się zarówno z części stałej jak i zmiennej, uzależnionej od wyniku zespołu, z którym będziesz pracować,
  • uczestnictwo w największej transformacji sprzedaży w historii firmy, która polega na wdrożeniu nowej roli trenera w firmie i jego bliższej pracy z konsultantami – dlatego potrzebujemy znacząco zwiększyć nasz zespół!
  • pracę pełną ciekawych wyzwań w największej kablowej firmie telekomunikacyjnej w kraju
  • atrakcyjną ofertę pracowniczą – zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • dofinasowanie do karty MultiSport
  • wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych,
  • przestrzeń na tworzenie programów i wdrażania własnych inicjatyw,
  • niezbędne narzędzia do pracy trenera,
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”