kandydatów

Etat Kierownik Robót Elektrycznych

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Kalisz

ERBUD INDUSTRY

Dynamicznie rozwijająca się firma, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje osób zainteresowanych na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Kalisz
Zadania:
Na etapie przygotowania kontraktu do realizacji:
  • uczestnictwo w procesie ofertowania,
  • opracowanie zapytań ofertowych i prowadzenie akcji ofertowej dla kompletnego zakresu robót w branży elektrycznej, mające na celu wyłonienie poszczególnych podwykonawców usług.
Na etapie realizacji kontraktu, na budowie w Kaliszu:
  • kierowanie i sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad przebiegiem i realizacją robót w branży elektrycznej;
  • dokonywanie odbiorów zakresów robót podwykonawców;
  • uczestnictwo w pracach rozruchowych;
  • udział w przekazaniu obiektu do eksploatacji do Zamawiającego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku elektrycznym;
  • doświadczenie w pracy, najlepiej na budowie przy nadzorze prac elektrycznych dla obiektów przemysłowych (elektrownie, elektrociepłownie, ciepłownie, zakłady chemiczne, itp.);
  • branżowe uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
  • Pakiet usług medycznych, benefity sportowe
Oferujemy:
Oferujemy:
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.