kandydatów

Etat Operator Lasera

Firma: Sima Consulting Sp. z o.o. miejsce pracy: Pleszew

Dla naszego klienta, Specjalizującego się w usługach produkcyjnych branży metalowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Lasera
Miejsce pracy: Pleszew
Zakres obowiązków
  • Obsługa wypalarki laserowej Trumpf według standardów produkcji
  • Kontrola, sortowanie oraz czyszczenie wyciętych detali ze stali
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Posługiwanie się schematami gotowych wyrobów
Poszukiwane kompetencje
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w pracy na wypalarce laserowej lub przy maszynach CNC
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie Grupowe
  • Możliwość zwiększania swoich kompetencji

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-11-2021
Wyświetleń: 200