kandydatów

Etat Samodzielny instruktor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu miejsce pracy: Sieradz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Samodzielny instruktor
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/21/1141
OBOWIĄZKI:
1) planowanie i organizacja działalności kulturalnej, 2) prowadzeni kola muzycznego,3) opracowywanie akompaniamentów muzycznych 4) organizowanie występów i koncertów dla środowiska wojskowego5) obsługa nagłośnienia podczas uroczystości o charakterze patriotycznym6) prowadzenie dokumentacji z zakresu działalności kulturalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Uzdolnienia muzyczne

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia wyższe ze stażem pracy min.2 lata, lub średnie ze stażem min. 4 lat, w zakresie kulturalnym, artystycznym, muzyczne.Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu zajęć, organizacji imprez kulturalnych.Uzdolnienia muzyczne.

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu