kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. kadr i płac

Firma: PORTOS TR7 miejsce pracy: Kalisz

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Spółka komandytowa - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Starszy specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Kalisz

W związku z ciągłym rozwojem - wiodący producent rolet zewnętrznych, bram i żaluzji fasadowych- Firma PORTOS z Kalisza -  zatrudni:

Starszy specjalista ds. Kadr i Płac

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa administracji personalnej,
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Monitorowanie, kontrola, rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji (absencji, chorobowych i innych),
  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia),
  • Naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków chorobowych,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń.

Wymagania:

  • Min.2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość przepisów: kodeksu pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego, prawa cywilnego,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów,
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu ale także umiejętność pracy w zespole,
  • Biegła znajomość MS Office – szczególnie EXEL,
  • Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Komfortowe warunki pracy: przestronne pomieszczenia biurowe, miejsca dla palących.
  • Elektroniczny system czasu pracy.
  • Teczkę z pakietem informacyjnym – zakres obowiązków, plan wdrożenia, kontakty,  itd.
  • Wynagrodzenie: stałą podstawę oraz premię.
  • Realny wpływ na funkcjonowanie firmy – program „Skrzynka pomysłów” z systemem nagród za najlepsze pomysły.
  • Możliwość awansów wewnętrznych.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)