kandydatów

Etat Pracownik pasieki

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu miejsce pracy: Czermin

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Pracownik pasieki
Miejsce pracy: Czermin
Numer: StPr/21/4088
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa pasieki w tym wykonywanie prac związanych z produkcją matek pszczelich.I zmiana 7-15
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Preferowane wykształcenie o profilu pszczelarskim

Miejsce pracy:

Czermin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu