kandydatów

Etat Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim

Firma: PORTOS TR7 miejsce pracy: Kalisz

PORTOS TR7 Sp. z o.o. Spółka komandytowa - wielkopolski producent rolet - powstała na początku lat 90-tych w Kaliszu jako firma prywatna Renaty i Tomasza Szukalskich.

Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Kalisz

W związku z dynamicznym rozwojem  wiodący producent rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych oraz bram - Firma PORTOS z siedzibą w Kaliszu  zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz, ul. Złota 71

Opis stanowiska:

  • Obsługa bieżących Kontrahentów
  • Budowanie dobrych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Realizacja zamówień eksportowych
  • Wykonywanie analiz i raportów

Wymagania:

  • Bardzo bobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość MS Office i MS Excele
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Komfortowe warunki pracy: stołówki, wyznaczone miejsca dla osób palących, elektroniczny system czasu pracy itd.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup produktów marki Portos
  • Prosty proces wdrożenia
  • Teczkę z pakietem informacyjnym- wszystkie najistotniejsze dokumenty zebrane w jednym miejscu
  • Możliwość rozwoju oraz awansów wewnętrznych
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy - Skrzynka pomysłów z systemem nagród za najlepsze pomysły na rozwój przedsiębiorstwa

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883.)