kandydatów

Etat Pracownik Sklepu

Firma: Lidl sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Brzeziny

Obecnie Lidl należy do najszybciej rozwijających się firm handlowych w Europie. Posiadamy ponad 700 sklepów w Polsce i ponad 11.200 w 32 krajach. W związku z dalszym rozwojem sieci w Polsce poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
Pracownik Sklepu
Miejsce pracy: Brzeziny

Wynagrodzenie: 3 550 - 3 900 zł brutto / mies.

pełny etat

Sklep

ul. Waryńskiego 1

Brzeziny

Twoje zadania
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymanie porządku w sklepie
  • Wykładanie towaru
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Obsługa stanowiska kasowego
  • Możliwość specjalizacji w jednym z obszarów asortymentowych
Twoje kompetencje
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Gotowość do odbycia 5-tygodniowego szkolenia prowadzonego przez Instruktora
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej
Oferujemy
Administratorem danych osobowych jest Lidl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Jankowicach przy ul. Poznańskiej 48, 62-080 Tarnowo Podgórne. Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit f) RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Nasz i Państwa równoległy, uzasadniony interes polega na rozpatrzeniu Państwa aplikacji w wybranym procesie rekrutacyjnym. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy . Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia Państwa aplikacji. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym Inspektorem ochrony danych: ochronadanychosobowych@lidl.pl. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności na stronie: kariera.lidl.pl
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej oferty pracy lub złożyć swoją aplikację telefonicznie, zadzwoń na naszą infolinię: 800 500 518.