kandydatów

Etat Pracownik obsługi klienta w dziale handlowym

Firma: P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A. miejsce pracy: Kalisz

P.W. CENTROSTAL -WROCŁAW S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do Biura Handlowego w Kaliszu pracownika na stanowisko:

Pracownik obsługi klienta w dziale handlowym
Miejsce pracy: Kalisz
Nr ref.: H/NTK
Zadania:
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • rozwój podległego rynku, pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w branży dystrybucji wyrobów hutniczych i obsłudze klienta biznesowego, dobra organizacja pracy
  • zdolność analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, praca od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości od 3300 PLN brutto
  • pakiet socjalny obejmujący m.in. karty multisport , bony świąteczne, ośrodek
  • wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, paczki mikołajowe dla dzieci
  • rozwój zawodowy poprzez liczne szkolenia