kandydatów

Etat Pracownik gospodarczy / Portier

Firma: GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Sieradz

Poznaj Nas! Jesteśmy producentem, importerem, dystrybutorem art. BHP dla branży spożywczej. Szczegółowe informacje o firmie znajdziesz na naszej stronie.

www.globalhygiene.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik gospodarczy / Portier
Miejsce pracy: Sieradz
Obowiązki:
  • Weryfikacja pojazdów wjeżdżających na teren zakładu i prowadzenie książki kontrolnej
  • Zabezpieczenie terenu zakładu przed wejściem osób niepożądanych i ochrona mienia
  • Utrzymanie porządku na portierni i na terenie zewnętrznym obiektu Global Food Hygiene
  • Obsługa systemów grzewczych
  • Drobne prace naprawcze
  • Drobne prace ogrodowe
Wymagania
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Punktualność
  • Gotowość do pracy w godz. 22.00-06.00 oraz w weekendy
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)