kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi kontrahenta

Firma: GLOBAL FOOD HYGIENE D. URBAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Sieradz

Poznaj Nas! Jesteśmy producentem, importerem, dystrybutorem art. BHP dla branży spożywczej. Szczegółowe informacje o firmie znajdziesz na naszej stronie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi kontrahenta
Miejsce pracy: Sieradz
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca współpraca z Klientami firmy w zakresie poprawności przebiegu procesu realizacji zamówień (ERP)
  • Przygotowywanie dokumentacji handlowej w tym faktur sprzedażowych
  • Przygotowywanie regularnych raportów, analiz i zestawień
  • Ścisła współpraca z działem logistyki i produkcji
  • Wsparcie Działu Handlowego w kontaktach z klientem
  • Współpraca z Opiekunem Klienta
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: preferowane ekonomiczne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Nastawienie na cel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość pakietu MS Office (Word i Excel)
  • Mile widziana znajomość programu COMARCH
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)