Etat Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego

Firma: Operative | Purus Polska miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Ogłoszenie numer: 6708171, z dnia 2022-03-17

PURUS to szwedzki producent i dostawca unikatowych rozwiązań do odprowadzania wody.
Branża: sanitarno-budowlana.
Zakres działalności: dystrybucja i handel międzynarodowy.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta ze znajomością języka angielskiego

Miejsce pracy: wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • Kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów (przygotowanie ofert, koordynacja zamówień, wystawianie faktur, składanie zleceń spedycyjnych etc.).
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych poprzez kontakt telefoniczny i mailowy.
  • Troska o relacje z Klientem zgodne ze standardami naszej Marki.
  • Pomoc w innych obszarach działalności firmy, w zależności od bieżących potrzeb.
  • Udział w Targach/ Konferencjach związanych z branżą instalacyjną.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze szczególnie w branży intalacji sanitarno-budowlanych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny.
  • Praktyczna i biegła znajomość obsługi pakietu MS OFFICE.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielności w działaniu.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju.
  • Pracę w godzinach biurowych.
  • Elastyczne godziny pracy w piątki.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Miłą atmosferę w pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-03-2022
Wyświetleń: 180