kandydatów

Etat Ślusarz / Mechanik (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz / Mechanik (m/k)
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Nr ref.: MECH/OW/0322
Obowiązki:
  • wykonywanie napraw i remontów zgodnie z dokumentacją oraz pełną wiedzą,
  • czynny udział w ustalaniu przyczyn powstałych awarii, usuwanie ich skutków oraz prowadzenie działań zapobiegających awariom,
  • nadzór nad prawidłowością pracy maszyn, urządzeń i instalacji użytkowanych w firmie,
  • utrzymywanie w sprawności techniczno-ruchowej maszyn i urządzeń ciągów produkcyjno-technologicznych spółki,
  • wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • wykonywanie przeglądów instalacji sprężonego powietrza oraz innych poleceń przełożonego w ramach posiadanych kompetencji i uprawnień.
Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku ślusarza lub mechanika,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV, mile widziane,
  • kreatywności, pomysłowości oraz otwartości na nowe rozwiązania.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie ze stawką godzinową oraz pakiet świadczeń socjalnych,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • ciekawą pracę oraz możliwość szkoleń i rozwój wewnątrz firmy,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w wysokich standardach BHP oraz przyjaznej atmosferze.