kandydatów

Etat Sprzedawca w branży przemysłowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu miejsce pracy: Sieradz

Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
Sprzedawca w branży przemysłowej
Miejsce pracy: Sieradz
Numer: StPr/22/0304
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie z zakresem obowiązków. Zapoznanie z oferowanym asortymentem towarów. Zapoznanie z obsługą programów sprzedaży. Przygotowywanie oferty handlowej. Pozyskiwanie klientów. Doradzanie, udzielanie dodatkowych informacji. Realizowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych z wykorzystaniem kasy fiskalnej, wystawianie paragonów oraz faktur i przyjmowanie należności. Przyjmowanie i rejestrowanie reklamacji nabytych towarów. Składanie zamówień. Obługa urządzeń technicznych (kasa, komputer, skaner itp.). Dbanie o estetykę punktu sprzedaży. Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz warunków sanitarnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Sieradz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu