kandydatów

Etat Pracownik montażu

Firma: Norautron Mechanics Sp. z o.o. miejsce pracy: Sieradz

Grupa Norautron, będąca częścią grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się usługami projektowania, testów i prototypowania, produkcją elementów metalowych, płytek PCBA, okablowania oraz montażem elektromechanicznym i usługami posprzedażowymi. Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron w Norwegii znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy w Zduńskiej Woli poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik montażu
Miejsce pracy: Sieradz
Zakres zadań:
  • Prace montażowe
  • Pomoc w pracach ślusarskich i magazynowych
  • Załadunek, wyładunek oraz transport wewnętrzny surowców
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu
Wymagania:
  • Pracowitość, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich kompetencji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od posiadanych umiejętności i uprawnień
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia i wsparcie ze strony firmy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do kart MultiSport
  • Ciekawą pracę w norweskiej grupie kapitałowej
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Mechanics Sp. z o.o w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.