kandydatów

Etat Pracownik pomocniczy na magazynie

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Sieradz

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla klienta w powiecie sieradzkim, w związku z uruchomieniem nowego projektu handlowego, prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko:

  • pomocnik magazyniera
  • możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania

Pracownik pomocniczy na magazynie
Miejsce pracy: Sieradz

Zadania:
  • pomoc w pracach magazynowych
  • przygotowywanie asortymentu do wysyłki
  • pakowanie, foliowanie etc.
  • kontrola dokumentacji magazynowej
  • rozładunek oraz załadunek towaru
Wymagania:
  • chęci do pracy
  • dogodnego dojazdu do miejsca pracy
  • podjęcia pracy na dłuższy termin
  • gotowości do pracy od zaraz
  • dobra kondycja zdrowia
Nie wymagamy:
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenia- wszystkiego nauczymy
Oferujemy:
  • praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracowania w sobotę za dodatkowe wynagrodzenie
  • praca po 8 godzin dziennie
  • godziny pracy: 6.00 - 14.00/ 14.00 - 22.00
  • stawka na początek za godzinę: 20-25 PLN Brutto
  • zatrudnienie od zaraz
  • ilość wolnych miejsc: 10
  • lokalizacja: powiat sieradzki
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stała praca
  • możliwość awansu zawodowego

POZNAŃ OFFICE
ul. Taczaka 24
61-819 Poznań
tel: +48 61 22 30 476
www.dominopolska.pl
WARSAW OFFICE
ul. Jana Pawła II 15 XIII Floor
00-828 Warszawa
tel. +48 22 697 73 57

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)