Etat Specjalista ds. wsparcia technicznego / Technical Support Specialist

Firma: Lerta miejsce pracy: Kalisz

Lerta to innowacyjna firma energetyczna, która rozumie potrzeby wytwórców i odbiorców energii. Dlatego proponuje przyjazne dla środowiska, skrojone na miarę rozwiązania, pozwalające łączyć uczestników rynku energetycznego. To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. To inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

Specjalista ds. wsparcia technicznego / Technical Support Specialist
Twój zakres obowiązków:
  • montaż i konfigurowanie urządzeń AKPiA u klienta przemysłowego
  • planowanie i koordynacja prac wdrożeniowych
  • pozyskiwanie i współpraca z podwykonawcami
  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych i udział w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta
  • samodzielny montaż oraz serwisowanie urządzeń
  • zamawianie elementów składowych, montażowych itp.
  • kontrola i odnawianie stanów magazynowych
  • praca w terenie
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka, automatyka lub pokrewne)
  • umiejętność montażu, konfigurowania i serwisowania systemów/urządzeń automatyki, elektryki
  • profesjonalizm w kontaktach z klientem przemysłowym w zakresie technicznym
  • umiejętność planowania i koordynowania pracy własnej oraz podwykonawców
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
  • samodzielność w działaniu
  • uprawnienia Sep do 1 k
Mile widziane
  • doświadczenie zawodowe związane z instalowaniem, konfigurowaniem i serwisowaniem urządzeń automatyki, elektryki
  • uprawnienia Sep do 15 kv (E+D)
  • znajomość protokołów i standardów komunikacji: MODBUS, RS484, RS232, Zigbee
  • doświadczenie w pracy z Systemami Zarządzania Energią
To oferujemy
  • pracę w dynamicznej organizacji nastawionej na rozwój
  • możliwość doskonalenia umiejętności praktycznych
  • pakiet medyczny Medicover
  • bezpłatne zajęcia z lektorem języka angielskiego
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie
  • dostęp do firmowej biblioteczki
  • możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych
  • formę współpracy Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)