kandydatów

Etat Sortowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim miejsce pracy: Brzeziny

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Sortowacz
Miejsce pracy: Brzeziny
Numer: StPr/22/568
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie odzieży do sprzedaży, sortowanie odzieży, prace porządkowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : praca 7.30-15.30 30h tygodniowo

Miejsce pracy:

Brzeziny

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim