kandydatów

Etat Staż- pracownik administracyjno- biurowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu miejsce pracy: Kalisz

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu
Staż- pracownik administracyjno- biurowy
Miejsce pracy: Kalisz
Numer: StPr/22/0722
OBOWIĄZKI:

obsługa korespondencji; prowadzenie nadzoru nad dokumentacja firmową, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentów; planowanie i organizacja spotkań biznesowych; przyjmowanie i obsługa klientów; sporządzanie skutecznych ofert handlowych; przyjmowanie zamówień od klienta i składanie zamówień u dostawcy; przyjmowanie zleceń serwisowych i przekazywanie ich do działu obsługi technicznej; przyjmowanie dostaw towarów; załatwianie reklamacji zakupionych towarów; budowanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami firmy; kontrolowanie i uzupełnianie oferty firmowej na stronie www oraz na internetowych platformach sprzedażowych; dbanie o wizerunek firmy na zewnątrz; prowadzenie działań promocyjnych; sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży; obsługa reklamacji klientów; dbanie o czystość i estetykę pracy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT. B
Uprawnienia: BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA
Uprawnienia: ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW MS OFFICE

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Oferta stażu skierowana do osób w wieku powyżej 30 r.ż. realizowana w ramach projektu "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie kaliskim (V)" Mając na uwadze realizację założeń powyższego projektu w zakresie grupy docelowej, na rozmowy kwalifikacyjne Urząd w pierwszej kolejności skieruje: 1) osoby długotrwale bezrobotne 2) oraz osoby po 50 roku życia;

Miejsce pracy:

Kalisz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu