kandydatów

Etat Pracownik wydziału montażu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie miejsce pracy: Ostrzeszów

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie
Pracownik wydziału montażu
Miejsce pracy: Ostrzeszów
Numer: StPr/22/0248
OBOWIĄZKI:

prace na wysokości do 3 m, obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych, praca jako tapicer-montażysta, pakowanie mebli w kartony i folie, kontrola jakości, ręczne prace transportowe, obsługa pistoletu do nakładania kleju, obsługa narzędzi ręcznych bez napędu, obsługa ręcznych wózków transportowych oraz automatycznej owijarki do palet, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: tapicer

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Umiejetność obsługi narzędzi ręcznych

Miejsce pracy:

Ostrzeszów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrzeszowie