kandydatów

Etat Mechanik pojazdów samochodowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Brzeziny
Numer: StPr/22/1115
OBOWIĄZKI:

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Brzeziny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Etat Zaopatrzeniowiec w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny 01-02-2023
Etat Zaopatrzeniowiec w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny 31-12-2022
Etat Zaopatrzeniowiec w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny 30-11-2022
Etat Zaopatrzeniowiec w firmie: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach miejsce pracy: Brzeziny 31-10-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 29-06-2022
Wyświetleń: 185