kandydatów

Etat Pracownik montażu

Firma: Asistwork Sp. z o.o. miejsce pracy: Odolanów

Miejsce pracy: Odolanów
Pracownik montażu - praca wakacyjna

Nasze wymagania:

  • ukończone 18 lat
  • chęć do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność do pracy na min. 2 miesiące

Twoje zadania:

  • montaż elementów na obszarze tłoków
  • pakowanie gotowych zestawów elementów do opakowań zbiorczych
  • wizualna kontrola jakości
  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej

Zapewnimy Ci:

  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę tymczasową (po przepracowaniu 30 dni nabywasz prawo do 2 dni płatnego urlopu)
  • możliwość pogodzenia pracy z wakacjami
  • zdobycie doświadczenia w największej firmie produkcyjnej z branży automotive w regionie
  • solidne wdrożenie do pracy na stanowisku i wsparcie na każdym etapie zatrudnienia
  • pracę w dogodnej lokalizacji (Krotoszyn) i duży parking dla osób zmotoryzowanych
  • bezstresowa i przyjazna rekrutacja - wsparcie ze strony konsultanta Asistwork w całym procesie i w trakcie zatrudnienia
  • bezpłatny dojazd z kierunków: Jarocin, Odolanów, Milicz