kandydatów

Etat Specjalista ds. Analizy Systemowej

Firma: Poczta Polska S.A. miejsce pracy: Sieradz

Specjalista ds. Analizy Systemowej
Miejsce pracy: Sieradz

Twoje zadania:
  • analiza oraz rozwiązywanie złożonych problemów z aplikacjami,
  • wykonywanie analizy systemowej i projektowej dla systemów wytwarzanych i rozwijanych w PPSA,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji specyfikacji wymagań systemowych i dokumentacji projektowej,
  • weryfikacja wytworzonego oprogramowania za zgodność z projektem,
  • współpraca z innymi jednostkami Pionu IT w zakresie kodowania systemów / aplikacji na podstawie wytworzonej dokumentacji,
  • udział w rozwiązywaniu incydentów zgłoszonych przez użytkowników systemów.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe kierunkowe,
  • masz doświadczenie na równoważnym stanowisku - 2 lata,
  • znasz język SQL i PL/SQL
  • potrafisz opracowywać specyfikację REST (json, yaml) oraz SOAP (wsdl)
  • potrafisz myśleć analitycznie,
  • potrafisz pracować w zespole oraz jesteś komunikatywny.
U nas zyskasz:
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!