kandydatów

Etat Technolog procesów produkcyjnych

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Sieradz

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog procesów produkcyjnych
Miejsce pracy: Sieradz | Numer ref.: TPP/065/NBI

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • Jasne kryteria dotyczące możliwości rozwoju i awansu
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz możliwość udziału w szkoleniach i programach rozwojowych
  • Bogaty pakiet socjalny: paczki dla nowo narodzonych dzieci, prezenty na święta, bony podarunkowe, bilety do kina, prezenty na dzień dziecka, dofinansowanie wakacji i wiele innych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza w zakresie elektroniki
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Umiejętność tworzenia kopii zapasowych systemów operacyjnych oraz ich przywracania
  • Znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Podejmowanie działań mających na celu ograniczenie ilości zatrzymanych produkcji
  • Raportowanie oraz konsultowanie zmian procesowych z odpowiednimi działami
  • Regulacja parametrów maszyn i testerów
  • Uruchamianie urządzeń zgodnie z wymogami producenta
  • Uruchamianie i utrzymywanie procesu produkcyjnego
  • Analiza i optymalizacja procesu produkcyjnego w celu zwiększenia efektywności
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i automatyzacja procesów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za komunikację, nadzorowanie i odbiór działań serwisów zewnętrznych