kandydatów

Etat Specjalista ds. Formulacji

Firma: POLPHARMA S.A. miejsce pracy: Sieradz

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Formulacji
Miejsce pracy: Sieradz

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Odpowiedzialność za przydzielone prace i czynności Działu Formulacji. Udział w rozwoju stałych, płynnych oraz półstałych produktów leczniczych.
  • Przeprowadzanie procesów doświadczalnych rozwoju formulacji zgodnie z zasadami GMP, EMA ICH
  • Czynny udział w opracowywaniu strategii rozwoju produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety
  • Przygotowywanie dokumentacji z wykonywanych prac rozwojowych oraz dokumentacji rejestracyjnej
  • Opracowanie i aktualizacja procedur, instrukcji obsługi urządzeń i dokumentacji związanej z działalnością Działu Formulacji
  • Badanie i opracowanie metodyk badawczych chrakteryzujących rozwijane formulacje (min. techniki mikroskopowe, badanie wielkości cząstek, lepkości itp.)
  • Współpraca ze specjalistami z innych obszarów
  • Transfer technologii ze skali laboratoryjnej do skali produkcyjnej

Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodne korzystanie z literatury specjalistycznej oraz tworzenie dokumentacji technologicznej i rejestracyjnej
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole
  • Kreatywność, nastawienie na wynik, dobra organizacja pracy, wielozadaniowość i zaangażowanie w pracę
  • Znajomość pakietu MS Office

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pracowniczy plan emerytalny, dofinansowanie do posiłków, premie okolicznościowe)
  • Ciekawe wyzwania, szkolenia, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma